KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303088
nr 1430 3088
Oidentifierad konstnär, porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 50x40, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:01:24
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr